Guinot хидратација

1500 ден

Oпис на производот:

Доживејте го конечното подмладување на вашата кожа со францускиот метод GUINOT Hydration Face Treatment. Нашите специјализирани експерти за нега на кожа ја разбираат важноста од одржување на добро хидрирана, сјајна кожа и затоа го донедовме овој луксузен третман само за вас. Препуштете се на светот на хидратација бидејќи нашите вешти професионалци ги користат напредните производи и техники на GUINOT за да ја освежиме темелно кожата со третман кој е прилагоден за да ги надополни нивоата на влага, оставајќи ја вашата кожа да се чувствува освежена и прекрасно ревитализирана. Кажете збогум на сувата кожа и откријте го блескавиот тен. Откријте ја разликата со GUINOT денес и почестете се со разгалувањето што го заслужувате. Хидрирајте се, подмладете се и откријте ја вистинската убавина на вашата кожа со GUINOT третман за хидратација на лице.

Времетраење:
30 минути

Третмани за тело

Третмани за лице

Масажи

Депилација

Педикир

Маникир

Шминка

Ласерски третмани

Кавитација

LPG

Vacuslim

Cryolipolisa

Мадеро-терапија

Бразилска мадеро-терапија

RF на лице и тело

DS V line - колагенски конци

Guinot

Трипептиди

Микридермоабразија

Мезотерапија/мезопорација

Мадеро на лице

Кавијар третман

Јапонски третман

Green-peel третман

Farmona chem-peel

Ензимски пилинг

Dermamax

Plasma lift

Хемиски пилинг т50 т35

Хемиски PMP

Easy phutic

Hydra facial

Thalgo

Peel 2 glow

Hyalouron Etre Belle

Филери

Дијамантски третман

HI-FU