Кавиар третман на лице

1500 ден

Oпис на производот:

 Препуштете се на уживање кое е вистинско олицетворение на луксузот, со нашиот третман за лице со кавијар во Body M. Ние веруваме дека вашата кожа го заслужува најдоброто и затоа го донесовме овој извонреден третман користејќи ги најскапоцените состојки. Нашиот третман за лице со кавијар е дизајниран да испорача неспоредлива прихрана и хидратација на вашата кожа. Екстрактот од кавијар, богат со витамини, минерали и аминокиселини, обезбедува врвно уживање за вашиот тен. Искусете го чувството на подобрена еластичност, помазна текстура и младешки сјај. Во Body M, нашиот посветен тим на експерти за нега на кожа гарантира дека секој третман за лице со кавијар е персонализирано искуство прилагодено на уникатните потреби на вашата кожа. Уживајте во раскошот и подмладете ја вашата кожа за да откриете помазен, посветлен тен. Подигнете ја вашата рутина за нега на кожа на ново ниво на луксуз со Третманот за лице со кавијар во Body M. Откријте ја трансформативната моќ на оваа скапоцена состојка и оставете ја вашата убавина да блесне.

Времетраење:
60 минути

Третмани за тело

Третмани за лице

Масажи

Депилација

Педикир

Маникир

Шминка

Ласерски третмани

Кавитација

LPG

Vacuslim

Cryolipolisa

Мадеро-терапија

Бразилска мадеро-терапија

RF на лице и тело

DS V line - колагенски конци

Guinot

Трипептиди

Микридермоабразија

Мезотерапија/мезопорација

Мадеро на лице

Кавијар третман

Јапонски третман

Green-peel третман

Farmona chem-peel

Ензимски пилинг

Dermamax

Plasma lift

Хемиски пилинг т50 т35

Хемиски PMP

Easy phutic

Hydra facial

Thalgo

Peel 2 glow

Hyalouron Etre Belle

Филери

Дијамантски третман

HI-FU