Свилени трепки

3000/3500 ден

Oпис на производот:

 Едно од главните нешта што го прави женскиот шарм е онај „изглед под трепките“. Бујните трепки се она што ќе го направат вашиот изглед да биди неодолив дури и кога не носите шминка. На оние кој природата не им подарила бујни трепки тие мора да го постигнат со овој метод. Без разлика дали сакате да имате убави трепки за секојдневни прилики или специјални прилики, со свилените трепки ќе го добиете природниот изглед кој го барате. Што се тоа свиелни трепки? Како и останатите иновации на пазарот, така и свилените трепки настанале со цел да се добие најдобар резултат. ПРИРОДЕН ИЗГЛЕД, УДОБНОСТ, ПРАКТИЧНОСТ како и можност природните трепки да НЕ СЕ ОШТЕТАТ после надградбата. Со овие трепки добивата густина, должина и боја

Времетраење:
120 минути

Третмани за тело

Третмани за лице

Масажи

Депилација

Педикир

Маникир

Шминка

Ласерски третмани

Кавитација

LPG

Vacuslim

Cryolipolisa

Мадеро-терапија

Бразилска мадеро-терапија

RF на лице и тело

DS V line - колагенски конци

Guinot

Трипептиди

Микридермоабразија

Мезотерапија/мезопорација

Мадеро на лице

Кавијар третман

Јапонски третман

Green-peel третман

Farmona chem-peel

Ензимски пилинг

Dermamax

Plasma lift

Хемиски пилинг т50 т35

Хемиски PMP

Easy phutic

Hydra facial

Thalgo

Peel 2 glow

Hyalouron Etre Belle

Филери

Дијамантски третман

HI-FU