Тетоважа на усни

6000 ден

Oпис на производот:

 Кажете збогум на секојдневното нанесување на молив за форма и кармин за боја и кажете здраво на естетскиот изглед на вашите усни. Откријте ја уметноста и прецизноста по која е познат БОДИ М, кога станува збор за тетовирање на усни. Ќе направиме сѐ да стекнете самодоверба и да добиете сјај со секоја насмевка. Информирајте се за нашите опции за тетоважа на усните и закажете го вашиот третман за траен допир на гламу

Времетраење:
120 минути

Третмани за тело

Третмани за лице

Масажи

Депилација

Педикир

Маникир

Шминка

Ласерски третмани

Кавитација

LPG

Vacuslim

Cryolipolisa

Мадеро-терапија

Бразилска мадеро-терапија

RF на лице и тело

DS V line - колагенски конци

Guinot

Трипептиди

Микридермоабразија

Мезотерапија/мезопорација

Мадеро на лице

Кавијар третман

Јапонски третман

Green-peel третман

Farmona chem-peel

Ензимски пилинг

Dermamax

Plasma lift

Хемиски пилинг т50 т35

Хемиски PMP

Easy phutic

Hydra facial

Thalgo

Peel 2 glow

Hyalouron Etre Belle

Филери

Дијамантски третман

HI-FU